Warning: Creating default object from empty value in /home/pdimber/public_html/plugins/system/foreversessions/foreversessions.php on line 33

Warning: Creating default object from empty value in /home/pdimber/public_html/plugins/system/foreversessions/foreversessions.php on line 37
Službeni rezultati 2. Imbertreka u Omišu hd porn tube
bigtits
free sex videos
free porn pictures
free cartoon porn
hot sex videos

Službeni rezultati 2. Imbertreka u Omišu

Završio je 2. Imbertrek svečanim proglašenjem pobjednika u svim kategorijama.

Kompletnu reportažu sa Imbertreka očekujte uskoro.

Rezultati po kategorijama:

Ukupni rezultati NATJECATELJSKA/PLANINARSKA 25km:

RG SB PREZIME i IME S GOD GRAD REZULTAT
1 66 LEKŠIĆ DUJE M 1991 OMIŠ 2:47:38
2 12 BAŠIĆ IVO M 1984 ZAKUČAC 3:25:40
3 27 JOVIĆ ANTE M 1988 ZADAR 3:27:20
4 3 PRELAS IVAN M 1992 OMIŠ 3:32:20
5 39 ĆURIĆ MATE M 1971 TOMISLAVGRAD (BIH) 3:32:22
6 74 KEČ NENAD M 1973 SPLIT 3:37:40
7 65 ŠUSTIĆ NIKOLINA Ž 1987 SPLIT 3:43:10
8 29 KEKEZ VLADIMIR M 1987 OMIŠ 3:46:25
9 21 JERONČIĆ STIPE M 1992 DUĆE 3:51:55
10 25 MARUŠIĆ IVAN  M 1987 OMIŠ 3:54:10
11 54 LOLIĆ IVAN M 1984 SPLIT 3:54:25
12 77 BRATOŠ HRVOJE M 1977 DUBROVNIK 3:57:15
13 4 VOJNOVIĆ IVAN M 1990 DUĆE 3:58:35
13 42 HERMAN MARKO M 1979 MRAVINCE 3:58:35
15 67 BAUČIĆ TEO M 1985 OMIŠ 4:00:42
15 19 BULJEVIĆ NIKOLA M 1981 OMIŠ 4:00:42
17 24 BILANOVIĆ JURE M 1981 DUĆE 4:01:05
18 10 ŽELALIĆ IVAN M 1993 DUĆE 4:03:40
19 79 BADANJAC LAZAR M 1979 DUBROVNIK 4:08:20
20 6 SMOLJANOVIĆ IVAN M 1996 OMIŠ 4:08:30
21 53 SINOVČIĆ FILIP M 1976 ŽRNOVNICA 4:09:20
22 55 PEŠIĆ IVO M 1982 OMIŠ 4:10:48
23 47 JURIĆ ANTE M 1981 SINJ 4:19:40
24 48 GRČIĆ IVAN M 1986 SINJ 4:19:41
25 7 PAVIĆ DRAGO M 1995 SPLIT 4:23:20
26 18 STANIĆ JOSIP M 1991 OMIŠ 4:24:10
27 40 PERKOVIĆ JANDRE M 1974 KUPRES (BIH) 4:25:40
28 84 KEDŽO HRVOJE M 1984 SPLIT 4:30:30
29 8 VIDOVIĆ ANTE M 1995 SPLIT 4:30:31
30 15 PERLIĆ NIKOLA M 1982 DRNIŠ 4:36:00
31 44 RADIĆ TEA Ž 1989 SPLIT 4:37:00
32 60 NIMAC IVAN M 1985 ZADAR 4:39:30
33 68 ĐIVANOVIĆ NIKOLINA Ž 1978 DUBROVNIK 4:52:25
34 62 JERIĆ MILOŠ VEDRANA Ž 1979 SPLIT 4:53:20
34 63 ČALOGOVIĆ TEA Ž 1989 SPLIT 4:53:20
34 28 MATKOVIĆ MAJA Ž 1990 FERIČANCI 4:53:20
37 2 MARAČA TINO M 1965 SPLIT 5:08:55
38 32 FILIPOVIĆ GRČIĆ BORIS M 1974 SINJ 5:29:00
38 31 MASTELIĆ IVICA M 1975 BRNAZE 5:29:00
40 85 ŠTAMBUK DUJE M 1985 SPLIT 5:36:50
41 81 PERKOVIĆ NIKOLA M 1987 DUBROVNIK 5:40:00
42 41 MIHALJEVIĆ ILE M 1955 KUPRES (BIH) 5:48:00
43 75 DOBRONIĆ JULIJA Ž 1959 SPLIT 5:55:20
44 33 BOSAK MATIJA M 1983 BESTOVJE 5:56:35
45 1 MEDVED IVAN M 1951 KAŠTEL STARI 5:59:59
46 83 PARAĆ ZLATKO M 1978 OPUZEN 6:02:20
46 80 PERČIN IVAN M 1981 KOTOR 6:02:20
46 20 SMOLJANOVIĆ DENIS M 1969 OMIŠ 6:02:20
49 56 ZULIM MARIO M 1979 SPLIT 6:05:30
49 50 MATIJAŠ ANA Ž 1988 SPLIT 6:05:30
51 78 ŽITKOVIĆ IVONA Ž 1979 DUBROVNIK 6:07:07
51 61 ŠARIĆ NIVES Ž 1978 PRIVLAKA 6:07:07
51 51 BALETA PETRA Ž 1990 SPLIT 6:07:07
54 52 VULETIN ANTE M 1985 KAŠTELA 6:09:10
55 23 BARAČ FRANE M 1959 DUĆE 6:29:55
56 13 BAŠIĆ MARINA Ž 1984 ZAKUČAC 6:30:52
57 36 BARTOLIĆ MAJA Ž 1983 ZAPREŠIĆ 6:31:40
57 37 SAMARŽIJA IVANA Ž 1984 ZAPREŠIĆ 6:31:40
59 5 JERAN ANTE M 1997 K. JESENICE 6:32:35
60 14 FILIPOVIĆ JOSIPA Ž 1984 ZAKUČAC 6:32:35
61 26 KASUNIĆ ANDREJA M 1986 DUGA RESA 6:34:15
62 17 KALAJŽIĆ ANDRIJA M 1974 OMIŠ 6:41:00
63 82 PONOŠ PETRA Ž 1977 SPLIT 7:20:00
64 35 MARKAČ TOMISLAV M 1970 ZAGREB 7:46:20
65 34 POPOVSKI KAROLINA Ž 1970 ZAGREB 7:46:50
66 38 JAGUŠT ANA Ž 1987 STENJEVEC 7:47:33
67 49 SMOLJO RUŽICA Ž 1981 KAŠTEL KAMBELO 8:07:00
68 58 SINOVČIĆ IDA Ž 1981 SPLIT 8:29:00
68 57 SMOLJO ANITA Ž 1982 KAŠTEL KAMBELOVAC 8:29:00
70 59 KODŽOMAN MARIJANA Ž 1981 HVAR 8:29:00
71 73 CVETKOVIĆ JURICA M 1983 SAMOBOR 9:20:00
71 71 MILAT SREĆKO M 1963 KUTINA 9:20:00
71 72 ŠIMIĆ SANDA Ž 1973 ZAGREB 9:20:00
NAJSTARIJI NATJECATELJ   
45 1 MEDVED IVAN M 1951 KAŠTEL STARI
NAJMLAĐI NATJECATELJ   
59 5 JERAN ANTE M 1997 K. JESENICE
NAJSTARIJA NATJECATELJICA   
43 75 DOBRONIĆ JULIJA Ž 1959 SPLIT
NAJMLAĐA NATJECATELJICA   
53 51 BALETA PETRA Ž 1990 SPLIT
           
    UTRKU  ZAVRŠILO: 73    
    ZAVRŠILO MUŠKI: 50    
    ZAVRŠILO ŽENSKE: 23    
    NIJE ZAVRŠILO: 12    

MUŠKARCI rezultati NATJECATELJSKA/PLANINARSKA 25km:

RG SB PREZIME i IME S GOD GRAD REZULTAT
1 66 LEKŠIĆ DUJE M 1991 OMIŠ 2:47:38
2 12 BAŠIĆ IVO M 1984 ZAKUČAC 3:25:40
3 27 JOVIĆ ANTE M 1988 ZADAR 3:27:20
4 3 PRELAS IVAN M 1992 OMIŠ 3:32:20
5 39 ĆURIĆ MATE M 1971 TOMISLAVGRAD (BIH) 3:32:22
6 74 KEČ NENAD M 1973 SPLIT 3:37:40
7 29 KEKEZ VLADIMIR M 1987 OMIŠ 3:46:25
8 21 JERONČIĆ STIPE M 1992 DUĆE 3:51:55
9 25 MARUŠIĆ IVAN  M 1987 OMIŠ 3:54:10
10 54 LOLIĆ IVAN M 1984 SPLIT 3:54:25
11 77 BRATOŠ HRVOJE M 1977 DUBROVNIK 3:57:15
12 4 VOJNOVIĆ IVAN M 1990 DUĆE 3:58:35
13 42 HERMAN MARKO M 1979 MRAVINCE 3:58:35
14 67 BAUČIĆ TEO M 1985 OMIŠ 4:00:42
15 19 BULJEVIĆ NIKOLA M 1981 OMIŠ 4:00:42
16 24 BILANOVIĆ JURE M 1981 DUĆE 4:01:05
17 10 ŽELALIĆ IVAN M 1993 DUĆE 4:03:40
18 79 BADANJAC LAZAR M 1979 DUBROVNIK 4:08:20
19 6 SMOLJANOVIĆ IVAN M 1996 OMIŠ 4:08:30
20 53 SINOVČIĆ FILIP M 1976 ŽRNOVNICA 4:09:20
21 55 PEŠIĆ IVO M 1982 OMIŠ 4:10:48
22 47 JURIĆ ANTE M 1981 SINJ 4:19:40
23 48 GRČIĆ IVAN M 1986 SINJ 4:19:41
24 7 PAVIĆ DRAGO M 1995 SPLIT 4:23:20
25 18 STANIĆ JOSIP M 1991 OMIŠ 4:24:10
26 40 PERKOVIĆ JANDRE M 1974 KUPRES (BIH) 4:25:40
27 84 KEDŽO HRVOJE M 1984 SPLIT 4:30:30
28 8 VIDOVIĆ ANTE M 1995 SPLIT 4:30:31
29 15 PERLIĆ NIKOLA M 1982 DRNIŠ 4:36:00
30 60 NIMAC IVAN M 1985 ZADAR 4:39:30
31 2 MARAČA TINO M 1965 SPLIT 5:08:55
32 32 FILIPOVIĆ GRČIĆ BORIS M 1974 SINJ 5:29:00
33 31 MASTELIĆ IVICA M 1975 BRNAZE 5:29:00
34 85 ŠTAMBUK DUJE M 1985 SPLIT 5:36:50
35 81 PERKOVIĆ NIKOLA M 1987 DUBROVNIK 5:40:00
36 41 MIHALJEVIĆ ILE M 1955 KUPRES (BIH) 5:48:00
37 33 BOSAK MATIJA M 1983 BESTOVJE 5:56:35
38 1 MEDVED IVAN M 1951 KAŠTEL STARI 5:59:59
39 83 PARAĆ ZLATKO M 1978 OPUZEN 6:02:20
39 80 PERČIN IVAN M 1981 KOTOR 6:02:20
39 20 SMOLJANOVIĆ DENIS M 1969 OMIŠ 6:02:20
42 56 ZULIM MARIO M 1979 SPLIT 6:05:30
43 52 VULETIN ANTE M 1985 KAŠTELA 6:09:10
44 23 BARAČ FRANE M 1959 DUĆE 6:29:55
45 5 JERAN ANTE M 1997 K. JESENICE 6:32:35
46 17 KALAJŽIĆ ANDRIJA M 1974 OMIŠ 6:41:00
47 35 MARKAČ TOMISLAV M 1970 ZAGREB 7:46:20
48 73 CVETKOVIĆ JURICA M 1983 SAMOBOR 9:20:00
48 71 MILAT SREĆKO M 1963 KUTINA 9:20:00

ŽENE rezultati NATJECATELJSKA/PLANINARSKA 25km:

RG SB PREZIME i IME S GOD GRAD REZULTAT
1 65 ŠUSTIĆ NIKOLINA Ž 1987 SPLIT 3:43:10
2 44 RADIĆ TEA Ž 1989 SPLIT 4:37:00
3 68 ĐIVANOVIĆ NIKOLINA Ž 1978 DUBROVNIK 4:52:25
4 62 JERIĆ MILOŠ VEDRANA Ž 1979 SPLIT 4:53:20
4 63 ČALOGOVIĆ TEA Ž 1989 SPLIT 4:53:20
4 28 MATKOVIĆ MAJA Ž 1990 FERIČANCI 4:53:20
7 75 DOBRONIĆ JULIJA Ž 1959 SPLIT 5:55:20
8 50 MATIJAŠ ANA Ž 1988 SPLIT 6:05:30
9 78 ŽITKOVIĆ IVONA Ž 1979 DUBROVNIK 6:07:07
9 61 ŠARIĆ NIVES Ž 1978 PRIVLAKA 6:07:07
9 51 BALETA PETRA Ž 1990 SPLIT 6:07:07
12 13 BAŠIĆ MARINA Ž 1984 ZAKUČAC 6:30:52
13 36 BARTOLIĆ MAJA Ž 1983 ZAPREŠIĆ 6:31:40
14 37 SAMARŽIJA IVANA Ž 1984 ZAPREŠIĆ 6:31:40
15 14 FILIPOVIĆ JOSIPA Ž 1984 ZAKUČAC 6:32:35
16 26 KASUNIĆ ANDREJA Ž 1986 DUGA RESA 6:34:15
17 82 PONOŠ PETRA Ž 1977 SPLIT 7:20:00
18 34 POPOVSKI KAROLINA Ž 1970 ZAGREB 7:46:50
19 38 JAGUŠT ANA Ž 1987 STENJEVEC 7:47:33
20 49 SMOLJO RUŽICA Ž 1981 KAŠTEL KAMBELO 8:07:00
21 58 SINOVČIĆ IDA Ž 1981 SPLIT 8:29:00
21 57 SMOLJO ANITA Ž 1982 KAŠTEL KAMBELOVAC 8:29:00
21 59 KODŽOMAN MARIJANA Ž 1981 HVAR 8:29:00
24 72 ŠIMIĆ SANDA Ž 1973 ZAGREB 9:20:00

Ukupni rezultati REKREATIVNE/JOGGING 10km:

RG SB PREZIME i IME S GOD GRAD REZULTAT
1 9 PLATIŠA MILAN M 1988 OMIŠ 1:05:05
2 114 LELAS NEVEN M 1978 OMIŠ 1:11.18
3 112 TUCAK BRANKO M 1963 OMIŠ 1:11:24
4 23 RIBIČIĆ MARIN M 1990 DUĆE 1:13:02
5 27 MALENIČIĆ MARKO M 1996 OMIŠ 1:16:40
6 148 LEKŠIĆ LUKA M 1989 OMIŠ 1:17:50
7 1 ŠKOBALJ MARIN M 1983 DUĆE 1:18:53
8 2 PERIĆ JURICA M 1980 DUĆE 1:19:20
9 22 ŠKARICA ANDRIJA M 1986 DUĆE 1:20:10
10 105 VIDOVIĆ MIRKO M 1991 STANIĆI 1:20:50
11 26 ŽELALIĆ ANDRIJA M 1996 DUĆE 1:21:18
12 21 BRAIČIĆ DUJE M 1988 DUĆE 1:21:25
13 59 MANDIĆ ANTE M 1988 OMIŠ 1:21:40
14 24 KRIVIĆ JOSIP M 1996 DUĆE 1:24:56
15 96 MARKOTA DUBRAVKO M 1983 SPLIT 1:25:05
16 95 MAMIĆ ANTE M 1970 SOLIN 1:25:11
17 110 DIVIĆ ZDRAVKO M 1989 DUĆE 1:25:14
18 7 FARIĆ LUKA M 1984 DUĆE 1:25:20
19 115 PROSO ANTE M 1990 GATA 1:26:50
20 106 CAREVIĆ IVAN M 1987 SPLIT 1:27:05
21 13 MIMICA ANTE M 1992 MIMICE 1:27:20
22 129 RAMLJAK JOSIP M 1988 OMIŠ 1:27:53
23 35 PEZO MARTINA Ž 1996 OMIŠ 1:28:08
24 68 ILIĆ BERNARD M 1975 OMIŠ 1:28:30
25 69 MARTINOVIĆ ZORAN  M 1975 METKOVIĆ 1:28:32
26 94 MEDAK MATKO M 1973 KOMIN 1:30:37
27 40 MARAS VLADIMIR M 1986 DUĆE 1:31:08
28 107 TOMAS MATKO M 1989 STANIĆI 1:32:30
29 144 MARKOTIĆ TAMARA Ž 1984  ZAGREB 1:32:32
30 47 SOVULJ IVAN M 1987 OMIŠ 1:32:35
31 126 ŽELALIĆ VESELA Ž 1990 DUĆE 1:32:40
32 20 LELAS JOSIP M 1991 OMIŠ 1:38;40
33 8 KEKEZ MIA Ž 1989 OMIŠ 1:39:01
34 14 VOJNOVIĆ FILIPA Ž 1996 DUĆE 1:39:02
35 25 KRIVIĆ SLAĐANA Ž 1975 DUĆE 1:39:45
36 113 PEZO MATEO M 1964 OMIŠ 1:44:09
37 45 KOVAČIĆ STIPE M 1982 OMIŠ 1:44:11
38 88 BERAM SLAVEN M 1975 KAŠTELA 1:44:39
39 72 PARAČ IVAN M 1988 ZADAR 1:46:05
40 76 ČULIĆ PETRA Ž 2003 SPLIT 1:46:12
41 102 KEČ ELA Ž 2003 SPLIT 1:46:13
42 143 BILIĆ MARIJA Ž 1981 SPLIT 1:46:45
43 71 BANIĆ BOJAN M 1987 ZADAR 1:47:17
44 11 KOVAČIĆ MAJDA Ž 1979 OMIŠ 1:48:07
45 29 MADUNIĆ SANJA Ž 1972 OMIŠ 1:48:08
46 10 STANIĆ MILKA Ž 1979 OMIŠ 1:48:09
47 28 PEŠIĆ SANDRA Ž 1971 OMIŠ 1:48:10
48 104 KEČ TOMA M 2001 SPLIT 1:49:38
49 149 HULJEV TINKA Ž 1982 ZAGREB 1:49:48
50 15 TAFRA MARIJA Ž 1990 OMIŠ 1:50:09
51 12 FILIPOVIĆ ANA Ž 1989 OMIŠ 1:50:10
52 60 KOVAČIĆ SUZANA Ž 1988 KUČIĆE 1:50:11
53 74 ČULIĆ DRAŽEN M 1976 SPLIT 1:50:55
54 103 KEČ LANA Ž 2001 SPLIT 1:50:58
55 75 ČULIĆ LOVRE M 2007 SPLIT 1:50:59
56 48 PLATIŠA JESENA Ž 1988 OMIŠ 1:51:12
57 46 MIMICA ANTE M 1986 OMIŠ 1:51:13
58 61 BILIĆ JELENA Ž 1981 SPLIT 1:55:02
59 62 REŽIĆ ZVONIMIR M 1981 SINJ 1:55:04
60 18 PAVIĆ KLARA Ž 1999 SPLIT 2:00:10
61 17 MADUNIĆ STELA Ž 2000 DUGI RAT 2:00:11
62 5 ĆOZA VITOMIR M 1955 OMIŠ 2:00:50
63 3 KOS BRUNA Ž 1967 OMIŠ 2:02:33
64 30 BRACIKA JANJA Ž 1979 OMIŠ 2:02:34
65 31 BRACIKA HRVOJE M 1971 SPLIT 2:02:40
66 55 ROKOV TONI M 1990 KAŠTEL GOMILICA 2:05:36
67 127 BILANOVIĆ IVANA Ž 1987 DUĆE 2:05:37
68 52 BEOVIĆ MATE M 1989 OMIŠ 2:05:42
69 132 DEBAK MARINA Ž 2005 SPLIT 2:09:09
70 130 DEBAK DAMIR M 1972 SPLIT 2:09:12
71 131 DEBAK LUCIJA Ž 1974 SPLIT 2:09:15
72 54 ŠILOVIĆ ANAMARIJA Ž 1989 K. GOMILICA 2:10:23
73 32 PEZO IVANA Ž 1968 OMIŠ 2:12:20
74 33 KALAJŽIĆ INES Ž 1968 OMIŠ 2:12:22
75 158 MRŠIĆ IVAN M 1978 SPLIT 2:14:05
76 159 ŠIRKOVIĆ NIKOLINA Ž 1991 ROGOZNICA 2:14:10
77 93 EVAČIĆ SILVA Ž 1961 PETRIJANEC 2:15:01
78 92 EVAČIĆ MARTIN M 1960 PETRIJANEC 2:15:02
79 124 KULAŠ MARINA Ž 1967 ZADAR 2:18:16
80 125 KULAŠ MIODRAG M 1966 ZADAR 2:18:25
81 101 ČIKEŠ KEĆ VANJA Ž 1974 SPLIT 2:19:15
82 51 ORA ŽARKA Ž 1987 OMIŠ 2:20:45
83 50 VULETIĆ MARINA Ž 1986 OMIŠ 2:20:46
84 49 RUBIĆ IVANA Ž 1985 OMIŠ 2:20:47
85 137 ZEMUNIK TINA Ž 1981 OMIŠ 2:20:48
86 58 KEKEZ ANTE M 1950 OMIŠ 2:22:05
87 97 LUČIĆ MATO M 1973 DUBROVNIK 2:22:30
88 138 LUETIĆ DIANA Ž 1984 SPLIT 2:25:30
89 136 PERIĆ KAROLINA Ž 1979 JESENICE 2:25:31
90 36 KAŠTELAN NINA Ž 1982 OMIŠ 2:27:45
91 56 BUGARIN IVAN M 1990 K. GOMILICA 2:29:42
92 57 LUKIĆ DUŠKA Ž 1990 K. GOMILICA 2:29:43
93 53 UTROBIČIĆ KATIJA Ž 1990 SLIME 2:29:44
94 145 DOBRONIĆ BRANKO M 1953 ROGOZNICA 2:30:10
95 150 HUGHES TONY M 1970 OMIŠ 2:36:00
96 151 HUGHES IVY Ž 2000 TUGARE 2:36:01
97 152 JUKIĆ JAKŠA M 1973 SITNO  2:36:02
98 153 JUKIĆ MAXIM M 2006 SITNO  2:36:03
99 73 GOSPIĆ MIA Ž 1987 ZADAR 2:36:30
100 70 MARTINOVIĆ IVA Ž 1988 ZADAR 2:36:31
101 118 ANDRIJAŠEVIĆ BARTUL M 2002 SPLIT 2:38:10
102 80 KELEZ MARIJA Ž 2004 SPLIT 2:38:35
103 85 JOZIPOVIĆ LANA Ž 1981 SPLIT 2:38:36
104 79 MILOŠ OLGICA Ž 1977 SPLIT 2:38:37
105 133 RAKULJIĆ KITICA Ž 1973 KRILO JESENICE 2:39:20
106 78 MILOŠ ANDREA Ž 2000 SPLIT 2:39:21
107 82 KELEZ NINA Ž 1971 SPLIT 2:39:22
107 81 KELEZ MARIN M 2003 SPLIT 2:39:22
109 16 KARAMAN INES Ž 1961 JESENICE 2:39:45
110 19 PAVIĆ MANUELA Ž 1965 DUGI RAT 2:39:46
111 155 LUKIN IVA Ž 1985 SPLIT 2:41:50
112 157 BARIŠIĆ IVA Ž 1984 SPLIT 2:41:51
113 154 SANADER MARINA Ž 1985 SPLIT 2:42:45
114 156 MARUŠIĆ MARTINA Ž 1986 ZADAR 2:42:46
115 4 ĆOZA NASTJENKA Ž 1956 OMIŠ 2:43:40
116 6 KUVAČIĆ DAVORKA Ž 1957 OMIŠ 2:43:41
117 128 SLADOJEVIĆ NIKOLINA Ž 1988 OMIŠ 2:45:14
118 108 HRVATIĆ KARMEN Ž 1980 SPLIT 2:45:15
119 109 PETROVIĆ KRISTINA Ž 1974 SPLIT 2:46:15
120 84 CARAEVIĆ KATARINA Ž 1981  SPLIT 2:46:42
121 83 BORIĆ NINA Ž 1983 SPLIT 2:46:43
122 86 LUKETA NIKA Ž 2005 SPLIT 2:47:01
123 87 LUKETA SARINA Ž 1973 SPLIT 2:47:02
124 134 BARTULOVIĆ PETRA Ž 1979 OMIŠ 2:47:33
125 135 BARTULOVIĆ ŠIMUN M 1975 OMIŠ 2:47:34
126 90 ROGOŠIĆ LJUBICA Ž 1988 SOLIN 2:59:30
127 91 JUKIĆ MARICA Ž 1987 STANIĆI 2:59:31
128 89 STANIĆ ZLATKA Ž 1987 OMIŠ 2:59:32
129 123 GOTOVAC MAJA Ž 1982 SPLIT 3:01:50
130 122 PLAZIBAT MAJA Ž 1978 SPLIT 3:01:51
131 147 ROGOŠIĆ SANDRA Ž 1982 SPLIT 3:04:00
132 63 PETKOVIĆ IVAN M 1980 ŠIBENIK 3:08:09
132 64 PETKOVIĆ ANA Ž 1987 ŠIBENIK 3:08:09
132 65 VRAČAR JELENA Ž 1987 ŠIBENIK 3:08:09
132 66 CRNOMARKOVIĆ BOŽENA Ž 1988 ŠIBENIK 3:08:09
132 67 VEROVIĆ VLATKO M 1984 SKRADIN 3:08:09
137 120 ANDRIJAŠEVIĆ PETAR M 1974 SPLIT 3:08:40
138 121 ANDRIJAŠEVIĆ TONI M 2006 SPLIT 3:09:09
138 119 ANDRIJAŠEVIĆ JOVIĆ ANITA Ž 1974 SPLIT 3:09:09
140 116 VUKOTIĆ IVANA Ž 1974 SPLIT 3:09:40
140 117 VUKOTIĆ VEDRAN M 1973 SPLIT 3:09:40
142 98 PROFACA IVICA M 1965 SPLIT 3:10:00
142 111 TODORIĆ SANDRA Ž 1968 SPLIT 3:10:00
144 37 SAMODOL ZDRAVKA Ž 1966 OMIŠ 3:10:20
144 38 SAMODOL JELENA Ž 2005 OMIŠ 3:10:20
144 39 ROGOŠIĆ VESNA Ž 1960 OMIŠ 3:10:20
147 100 PARAĆ ANTONELA Ž 1977 OPUZEN 3:15:45
148 99 PROFACA ŽELJKA Ž 1965 SPLIT 3:16:00
149 146 DUJIĆ MARISTELA Ž 1969 KRILO JESENICE 3:16:00
150 77 ČIKEŠ ČULIĆ VEDRANA Ž 1976 SPLIT 3:19:45
151 139 JURAS IVICA M 1963 POSTIRA 3:24:46
152 140 JELINČIĆ IVICA M 1971 POSTIRA 3:24:46
153 141 NIKOVIĆ BOGDAN M 1950 POSTIRA 3:24:46
154 142 BARTULICA MIA Ž 1971 ZAGREB 3:24:46
155 34 KOVAČIĆ KATIJA Ž 1964 OMIŠ 3:57:30
156 42 MEKINIĆ EMA Ž 2009 SPLIT 4:22:00
157 41 GLAURDIĆ MEKINIĆ ANA Ž 1977 SPLIT 4:22:00
158 43 MEKINIĆ STJEPAN M 1976 SPLIT 4:22:00
159 44 BEŠLIĆ GORANA Ž 1965 SPLIT 4:22:00
NAJSTARIJI NATJECATELJ   
152 141 NIKOVIĆ BOGDAN M 1950 POSTIRA
NAJMLAĐI NATJECATELJ   
55 75 ČULIĆ LOVRE M 2007 SPLIT
NAJSTARIJA NATJECATELJICA   
114 4 ĆOZA NASTJENKA Ž 1956 OMIŠ
NAJMLAĐA NATJECATELJICA   
156 42 MEKINIĆ EMA Ž 2009 SPLIT
           
    PRIJAVLJENO 159    
    UTRKU  ZAVRŠILO: 159    
    ZAVRŠILO MUŠKI: 67    
    ZAVRŠILO ŽENSKE: 92    
    NIJE ZAVRŠILO: 0    

MUŠKARCI rezultati REKREATIVNE/JOGGING 10km:

RG SB PREZIME i IME S GOD GRAD REZULTAT
1 9 PLATIŠA MILAN M 1988 OMIŠ 1:05:05
2 114 LELAS NEVEN M 1978 OMIŠ 1:11.18
3 112 TUCAK BRANKO M 1963 OMIŠ 1:11:24
4 23 RIBIČIĆ MARIN M 1990 DUĆE 1:13:02
5 27 MALENIČIĆ MARKO M 1996 OMIŠ 1:16:40
6 148 LEKŠIĆ LUKA M 1989 OMIŠ 1:17:50
7 1 ŠKOBALJ MARIN M 1983 DUĆE 1:18:53
8 2 PERIĆ JURICA M 1980 DUĆE 1:19:20
9 22 ŠKARICA ANDRIJA M 1986 DUĆE 1:20:10
10 105 VIDOVIĆ MIRKO M 1991 STANIĆI 1:20:50
11 26 ŽELALIĆ ANDRIJA M 1996 DUĆE 1:21:18
12 21 BRAIČIĆ DUJE M 1988 DUĆE 1:21:25
13 59 MANDIĆ ANTE M 1988 OMIŠ 1:21:40
14 24 KRIVIĆ JOSIP M 1996 DUĆE 1:24:56
15 96 MARKOTA DUBRAVKO M 1983 SPLIT 1:25:05
16 95 MAMIĆ ANTE M 1970 SOLIN 1:25:11
17 110 DIVIĆ ZDRAVKO M 1989 DUĆE 1:25:14
18 7 FARIĆ LUKA M 1984 DUĆE 1:25:20
19 115 PROSO ANTE M 1990 GATA 1:26:50
20 106 CAREVIĆ IVAN M 1987 SPLIT 1:27:05
21 13 MIMICA ANTE M 1992 MIMICE 1:27:20
22 129 RAMLJAK JOSIP M 1988 OMIŠ 1:27:53
23 68 ILIĆ BERNARD M 1975 OMIŠ 1:28:30
24 69 MARTINOVIĆ ZORAN  M 1975 METKOVIĆ 1:28:32
25 94 MEDAK MATKO M 1973 KOMIN 1:30:37
26 40 MARAS VLADIMIR M 1986 DUĆE 1:31:08
27 107 TOMAS MATKO M 1989 STANIĆI 1:32:30
28 47 SOVULJ IVAN M 1987 OMIŠ 1:32:35
29 20 LELAS JOSIP M 1991 OMIŠ 1:38;40
30 113 PEZO MATEO M 1964 OMIŠ 1:44:09
31 45 KOVAČIĆ STIPE M 1982 OMIŠ 1:44:11
32 88 BERAM SLAVEN M 1975 KAŠTELA 1:44:39
33 72 PARAČ IVAN M 1988 ZADAR 1:46:05
34 71 BANIĆ BOJAN M 1987 ZADAR 1:47:17
35 104 KEČ TOMA M 2001 SPLIT 1:49:38
36 74 ČULIĆ DRAŽEN M 1976 SPLIT 1:50:55
37 75 ČULIĆ LOVRE M 2007 SPLIT 1:50:59
38 46 MIMICA ANTE M 1986 OMIŠ 1:51:13
39 62 REŽIĆ ZVONIMIR M 1981 SINJ 1:55:04
40 5 ĆOZA VITOMIR M 1955 OMIŠ 2:00:50
41 31 BRACIKA HRVOJE M 1971 SPLIT 2:02:40
42 55 ROKOV TONI M 1990 KAŠTEL GOMILICA 2:05:36
43 52 BEOVIĆ MATE M 1989 OMIŠ 2:05:42
44 130 DEBAK DAMIR M 1972 SPLIT 2:09:12
45 158 MRŠIĆ IVAN M 1978 SPLIT 2:14:05
46 92 EVAČIĆ MARTIN M 1960 PETRIJANEC 2:15:02
47 125 KULAŠ MIODRAG M 1966 ZADAR 2:18:25
48 58 KEKEZ ANTE M 1950 OMIŠ 2:22:05
49 97 LUČIĆ MATO M 1973 DUBROVNIK 2:22:30
50 56 BUGARIN IVAN M 1990 K. GOMILICA 2:29:42
51 145 DOBRONIĆ BRANKO M 1953 ROGOZNICA 2:30:10
52 150 HUGHES TONY M 1970 OMIŠ 2:36:00
53 152 JUKIĆ JAKŠA M 1973 SITNO  2:36:02
54 153 JUKIĆ MAXIM M 2006 SITNO  2:36:03
55 118 ANDRIJAŠEVIĆ BARTUL M 2002 SPLIT 2:38:10
56 81 KELEZ MARIN M 2003 SPLIT 2:39:22
57 135 BARTULOVIĆ ŠIMUN M 1975 OMIŠ 2:47:34
58 63 PETKOVIĆ IVAN M 1980 ŠIBENIK 3:08:09
59 67 VEROVIĆ VLATKO M 1984 SKRADIN 3:08:09
60 120 ANDRIJAŠEVIĆ PETAR M 1974 SPLIT 3:08:40
61 121 ANDRIJAŠEVIĆ TONI M 2006 SPLIT 3:09:09
62 117 VUKOTIĆ VEDRAN M 1973 SPLIT 3:09:40
63 98 PROFACA IVICA M 1965 SPLIT 3:10:00
64 139 JURAS IVICA M 1963 POSTIRA 3:24:46
65 140 JELINČIĆ IVICA M 1971 POSTIRA 3:24:46
66 141 NIKOVIĆ BOGDAN M 1950 POSTIRA 3:24:46
67 43 MEKINIĆ STJEPAN M 1976 SPLIT 4:22:00

ŽENE rezultati REKREATIVNE/JOGGING 10km:

RG SB PREZIME i IME S GOD GRAD REZULTAT
1 35 PEZO MARTINA Ž 1996 OMIŠ 1:28:08
2 144 MARKOTIĆ TAMARA Ž 1984  ZAGREB 1:32:32
3 126 ŽELALIĆ VESELA Ž 1990 DUĆE 1:32:40
4 8 KEKEZ MIA Ž 1989 OMIŠ 1:39:01
5 14 VOJNOVIĆ FILIPA Ž 1996 DUĆE 1:39:02
6 25 KRIVIĆ SLAĐANA Ž 1975 DUĆE 1:39:45
7 76 ČULIĆ PETRA Ž 2003 SPLIT 1:46:12
8 102 KEČ ELA Ž 2003 SPLIT 1:46:13
9 143 BILIĆ MARIJA Ž 1981 SPLIT 1:46:45
10 11 KOVAČIĆ MAJDA Ž 1979 OMIŠ 1:48:07
11 29 MADUNIĆ SANJA Ž 1972 OMIŠ 1:48:08
12 10 STANIĆ MILKA Ž 1979 OMIŠ 1:48:09
13 28 PEŠIĆ SANDRA Ž 1971 OMIŠ 1:48:10
14 149 HULJEV TINKA Ž 1982 ZAGREB 1:49:48
15 15 TAFRA MARIJA Ž 1990 OMIŠ 1:50:09
16 12 FILIPOVIĆ ANA Ž 1989 OMIŠ 1:50:10
17 60 KOVAČIĆ SUZANA Ž 1988 KUČIĆE 1:50:11
18 103 KEČ LANA Ž 2001 SPLIT 1:50:58
19 48 PLATIŠA JESENA Ž 1988 OMIŠ 1:51:12
20 61 BILIĆ JELENA Ž 1981 SPLIT 1:55:02
21 18 PAVIĆ KLARA Ž 1999 SPLIT 2:00:10
22 17 MADUNIĆ STELA Ž 2000 DUGI RAT 2:00:11
23 3 KOS BRUNA Ž 1967 OMIŠ 2:02:33
24 30 BRACIKA JANJA Ž 1979 OMIŠ 2:02:34
25 127 BILANOVIĆ IVANA Ž 1987 DUĆE 2:05:37
26 132 DEBAK MARINA Ž 2005 SPLIT 2:09:09
27 131 DEBAK LUCIJA Ž 1974 SPLIT 2:09:15
28 54 ŠILOVIĆ ANAMARIJA Ž 1989 K. GOMILICA 2:10:23
29 32 PEZO IVANA Ž 1968 OMIŠ 2:12:20
30 33 KALAJŽIĆ INES Ž 1968 OMIŠ 2:12:22
31 159 ŠIRKOVIĆ NIKOLINA Ž 1991 ROGOZNICA 2:14:10
32 93 EVAČIĆ SILVA Ž 1961 PETRIJANEC 2:15:01
33 124 KULAŠ MARINA Ž 1967 ZADAR 2:18:16
34 101 ČIKEŠ KEĆ VANJA Ž 1974 SPLIT 2:19:15
35 51 ORA ŽARKA Ž 1987 OMIŠ 2:20:45
36 50 VULETIĆ MARINA Ž 1986 OMIŠ 2:20:46
37 49 RUBIĆ IVANA Ž 1985 OMIŠ 2:20:47
38 137 ZEMUNIK TINA Ž 1981 OMIŠ 2:20:48
39 138 LUETIĆ DIANA Ž 1984 SPLIT 2:25:30
40 136 PERIĆ KAROLINA Ž 1979 JESENICE 2:25:31
41 36 KAŠTELAN NINA Ž 1982 OMIŠ 2:27:45
42 57 LUKIĆ DUŠKA Ž 1990 K. GOMILICA 2:29:43
43 53 UTROBIČIĆ KATIJA Ž 1990 SLIME 2:29:44
44 151 HUGHES IVY Ž 2000 TUGARE 2:36:01
45 73 GOSPIĆ MIA Ž 1987 ZADAR 2:36:30
46 70 MARTINOVIĆ IVA Ž 1988 ZADAR 2:36:31
47 80 KELEZ MARIJA Ž 2004 SPLIT 2:38:35
48 85 JOZIPOVIĆ LANA Ž 1981 SPLIT 2:38:36
49 79 MILOŠ OLGICA Ž 1977 SPLIT 2:38:37
50 133 RAKULJIĆ KITICA Ž 1973 KRILO JESENICE 2:39:20
51 78 MILOŠ ANDREA Ž 2000 SPLIT 2:39:21
52 82 KELEZ NINA Ž 1971 SPLIT 2:39:22
53 16 KARAMAN INES Ž 1961 JESENICE 2:39:45
54 19 PAVIĆ MANUELA Ž 1965 DUGI RAT 2:39:46
55 155 LUKIN IVA Ž 1985 SPLIT 2:41:50
56 157 BARIŠIĆ IVA Ž 1984 SPLIT 2:41:51
57 154 SANADER MARINA Ž 1985 SPLIT 2:42:45
58 156 MARUŠIĆ MARTINA Ž 1986 ZADAR 2:42:46
59 4 ĆOZA NASTJENKA Ž 1956 OMIŠ 2:43:40
60 6 KUVAČIĆ DAVORKA Ž 1957 OMIŠ 2:43:41
61 128 SLADOJEVIĆ NIKOLINA Ž 1988 OMIŠ 2:45:14
62 108 HRVATIĆ KARMEN Ž 1980 SPLIT 2:45:15
63 109 PETROVIĆ KRISTINA Ž 1974 SPLIT 2:46:15
64 84 CARAEVIĆ KATARINA Ž 1981  SPLIT 2:46:42
65 83 BORIĆ NINA Ž 1983 SPLIT 2:46:43
66 86 LUKETA NIKA Ž 2005 SPLIT 2:47:01
67 87 LUKETA SARINA Ž 1973 SPLIT 2:47:02
68 134 BARTULOVIĆ PETRA Ž 1979 OMIŠ 2:47:33
69 90 ROGOŠIĆ LJUBICA Ž 1988 SOLIN 2:59:30
70 91 JUKIĆ MARICA Ž 1987 STANIĆI 2:59:31
71 89 STANIĆ ZLATKA Ž 1987 OMIŠ 2:59:32
72 123 GOTOVAC MAJA Ž 1982 SPLIT 3:01:50
73 122 PLAZIBAT MAJA Ž 1978 SPLIT 3:01:51
74 147 ROGOŠIĆ SANDRA Ž 1982 SPLIT 3:04:00
75 64 PETKOVIĆ ANA Ž 1987 ŠIBENIK 3:08:09
76 65 VRAČAR JELENA Ž 1987 ŠIBENIK 3:08:09
77 66 CRNOMARKOVIĆ BOŽENA Ž 1988 ŠIBENIK 3:08:09
78 119 ANDRIJAŠEVIĆ JOVIĆ ANITA Ž 1974 SPLIT 3:09:09
79 116 VUKOTIĆ IVANA Ž 1974 SPLIT 3:09:40
80 111 TODORIĆ SANDRA Ž 1968 SPLIT 3:10:00
81 37 SAMODOL ZDRAVKA Ž 1966 OMIŠ 3:10:20
82 38 SAMODOL JELENA Ž 2005 OMIŠ 3:10:20
83 39 ROGOŠIĆ VESNA Ž 1960 OMIŠ 3:10:20
84 100 PARAĆ ANTONELA Ž 1977 OPUZEN 3:15:45
85 99 PROFACA ŽELJKA Ž 1965 SPLIT 3:16:00
86 146 DUJIĆ MARISTELA Ž 1969 KRILO JESENICE 3:16:00
87 77 ČIKEŠ ČULIĆ VEDRANA Ž 1976 SPLIT 3:19:45
88 142 BARTULICA MIA Ž 1971 ZAGREB 3:24:46
89 34 KOVAČIĆ KATIJA Ž 1964 OMIŠ 3:57:30
90 42 MEKINIĆ EMA Ž 2009 SPLIT 4:22:00
91 41 GLAURDIĆ MEKINIĆ ANA Ž 1977 SPLIT 4:22:00
92 44 BEŠLIĆ GORANA Ž 1965 SPLIT 4:22:00